Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni

By Ruby Türkiye

Haftalık olarak Ruby haberlerini sizler için derliyoruz.

Haftalık olarak Ruby haberlerini sizler için derliyoruz.

By subscribing, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy and understand that Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni will receive your email address.

71

subscribers

16

issues

#16・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #16

Merhaba,Bugün 23 Nisan neşe doluyor insan. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına hediye ettiği bugünü bizler de kutluyoruz.Bu hafta da en güzel Ruby haberlerini sizler için derledik.Keyifli okumalar.

 
#15・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #15

Merhaba,Geçen haftayı boş geçtiğimiz için özür dileriz. Elimizden geldiği kadar Ruby haberlerini derleyip sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Ancak zaman zaman iş yoğunluğumuzdan sizlere bülteni ulaştıramıyoruz. Bülten içerik olarak daha fazla Türkçe ve daha faz…

 
#14・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #14

Merhaba,Nisan ayının ilk günleri ile bizler de 14. sayımızı sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bahar henüz kendini tam olarak göstermese de Ruby dünyasındaki gelişmeler içinizi ısıtacak cinsten.Keyifli okumalar.

 
#13・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #13

Merhaba,Türkiye'den ve dünyadan en güzel Ruby haberleri ile bu ayın son bültenini sizler için hazırladık.Keyifli okumalar.

 
#12・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #12

Merhaba,Geçen hafta sonu hava çok güzeldi ama biz hep çalıştık ve en güzel iç ısıtan Ruby haberlerini sizler için derledik :)Keyifli okumalar.

 
#11・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #11

Merhaba.Baharın ilk günleri ile etkinlikler de yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Denizli'de Rails Girls Denizli 15-16 Mart 2019 tarihleri arasında düzenleniyor. Bunun yanında Özgür Yazılım Kampı Yaz Dönemi tarihleri de belli oldu. Detayları aşağıda bula…

 
#10・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #10

Merhaba.Baharın ilk günleri ile Ruby dünyasında da güzel gelişmeler oluyor. Hepsini sizler için bu haftada da derledik. Umarım keyifle okursunuz.Sevgiler.

 
#9・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #9

Merhaba.Kış son olarak yüzünü göstermeye başlarken en güzel Ruby haberleri ile içinizi ısıtıyoruz.Keyifli okumalar.

 
#8・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #8

Merhaba.Kısa bir aradan sonra tekrar sizlerleyiz. Twitter'da yaptığımız küçük anketin sonucunda Ruby dünyasında olup bitenleri şimdilik haftalık olarak haber bülteni olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Keyifli okumalar.

 
#7・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #7

Merhaba.Her hafta olduğu gibi bu hafta da Ruby dünyasında olup bitenleri ve daha fazlasını sizlerle paylaştık. Geçen hafta yaptığımız anketin ilk sorusu Ruby ile proje geliştirirken en çok hangi hangi IDE ya da editörü tercih ediyorsunuz? şeklindeydi ve gelen…

 
#6・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #6

Merhaba.Sizleri bu hafta güzel bir parça ile karşılamak istedik. İlerleyen günlerde belki güzel parçalar gelmeye devam eder :) Her hafta bir anket sorusu sorarak Türkiye'deki Ruby geliştiricilerinin eğilimlerini öğrenmek istiyoruz. Anket sonuçlarını ilerleyen…

 
#5・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #5

Merhaba.Dolu dolu dört haftanın sonuna geldik. Beşinci haftada da Ruby Türkiye ekibi olarak en güzel Ruby haberlerini sizler için derledik.Keyifli okumalar.

 
#4・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #4

Merhaba.Ruby Türkiye ekibi olarak bu hafta da sizler için en güzel Ruby haberleri derledik. Keyifli okumalar.

 
#3・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni #3

Merhaba.Koca bir haftayı daha geride bıraktık. Havalar iyice soğumaya başlamışken içinizi ısıtacak Ruby dünyasından haberleri sizler için derledik.Keyifli okumalar.

 
#2・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni - #2

Ruby öldü diyorlar?

 
#1・

Ruby Türkiye - Haftalık Ruby Bülteni - #1

Merhaba,Ruby Türkiye ekibi olarak Ruby dünyasında olup bitenleri sizlere ulaştırmak adına bu bülteni haftalık olarak hazırlamaya karar verdik. Bu yolda bizlere destek olmak, yayınlanmasını istediğiniz haberlerleri paylaşmak için [email protected] adres…